А якщо товар мені не підійшов?
Якщо товар не підійшов вам за кольором, розміром або ви просто передумали – ви можете повернути або обміняти товар з будь-якої причини протягом 14 днів з моменту отримання товару на пошті. Це стосується товарів належної якості, які підлягають поверненню (наприклад ліжечко повернути можна, а постільну білизну після отримання повернути не можна, оскільки цей товар безпосередньо стосується гігієни і дуже важко перевірити чи було воно у вживанні).
За яких умов можливий обмін та повернення товару?
- Товар не був у вживанні і збережений товарний вигляд (якщо ви вже зібрали ліжечко, то в місцях кріплень від фурнітури залишаться сліди збірки – ліжечко з такими слідами вже не є новим і прийняти назад ми його не зможемо, оскільки вже неможливо продати меблі із слідами використання)·
- Збережена цілісність товару – не повинно бути подряпин, вм’ятин, сколів та інших пошкоджень
- Збережена комплектація
- Товар був отриманий вами не більше 14 днів тому
- Товар упакований у такий же спосіб яким він до вас приїхав – потрібно захистити вантаж від пошкоджень на пошті
- Товар застрахований на повну вартість (тоді в разі пошкодження його під час перевезення, ми зможемо вимагати компенсацію вартості товару з перевізника)
Якщо клієнт відмовляється від товару ДО його отримання, а ТОВАР ВЖЕ БУВ ВІДПРАВЛЕНИЙ, тоді продавець поверне покупцеві передоплату за мінусом витрат на доставку товару до покупця і назад до продавця.
Якщо клієнт відмовився від замовлення до того як його встигли відправити, тоді покупцеві повертається повна сума передоплати.
Якщо ваше замовлення вже відправлено та ви бажаєте зробити переадресацію, ми не гарантуємо швидку зміну адреси отримувача.
Безкоштовно ви можете забрати готове замовлення в м.Миколаєві (Миколаївськоїобл.) – за запитом.
Як проводится обмін/повернення?
Ви висилаєте нам товар, і як тільки ми його отримуємо, якщо товар без пошкоджень (окрім випадків бою посилки з вини перевізника) і слідів використання – ми повертаємо вам гроші на карту яку ви вкажете або висилаємо товар на заміну.
А якщо коли мені приїхав пошкоджений товар?
Обов’язково оглядайте посилку на пошті або у присутності кур’єра до того як підписати акт про прийом посилки – навіть якщо коробка зовні здається цілою, дерево усередині може прийняти на себе удар. Якщо під час огляду ви помітили скол, тріщину або вм’ятину: відмовтеся від посилки і вкажіть в акті причину відмови «пошкоджений товар» або «пошкоджена упаковка» – залежно від вигляду пошкодження. Далі ми вам висилаємо на заміну новий товар якщо він у нас є на складі або чекаємо на посилку з пошкодженнями, замінюємо пошкоджені деталі та відправляємо вам товар без пошкоджень.
А якщо я виявив пошкодження посилки вже удома?
Що ж, така ситуація теж вирішувана, але в цьому випадку витрати по доставці і реставрації пошкоджених частин вже лягають на вас. На жаль, якщо ви підписали і віддали документ про те, що товар вами прийнятий і ви не маєте претензій до його цілісності і комплектності, грузоперевозчик не прийме претензій.
А якщо заводський брак?
Бувають такі неполадки, які можна відмітити лише після того, як покупкою почали користуватися, наприклад, може заклинити якийсь механізм або технологічний отвір виявилося із зміщенням. Несправності або дефекти, із-за яких користування товаром стає неможливим або знижуються його споживчі властивості, називаються заводським браком. Що робити? – Звичайно ж повідомите нас і ми поміняємо деталь і виправимо помилку – при цьому, всі витрати по доставці ми беремо на себе.
Лише, будь ласка, не намагайтеся ремонтувати товар самостійно, нам би не хотілося обтяжувати вас цими турботами, до того ж, ви можете ненавмисно пошкодити важливі деталі. Звернутися до нас з питання заводського браку ви можете протягом 1 року з моменту здобуття товару – це гарантійний термін, який сповна вистачить на виявлення дефектів.
Гарантія не поширюється на:
- пошкодження, отримані в результаті умисних або необережних дій покупця,
- товар, підданий змінам, не передбачених виробником,
- пошкодження в результаті непереборної сили (стихійних лих, військових конфліктів),
- випадкові пошкодження, що виникли в результаті недбалого використання,
- природній знос
- пошкодження викликані використанням товару не за призначенням/внаслідок порушень правил експлуатації,
- деформацію меблів через її використання в приміщенні з підвищеною вологістю, наприклад під час штукатурних робіт, стягування підлоги і інших будівельних робіт, пов’язаних з підвищеною концентрацією вологи в повітрі,
- установка в безпосередній близькості від виробу опалювальних приладів направленої дії, підвішування на деталі виробу переносних електроламп,
- пошкодження покриття виробу із-за вживання для миття виробу засобів, що містять абразиви, кислоти, луги,
- зміна кольору або відтінку фарби із-за тривалої дії прямих сонячних променів,
- поломка виробу із-за великого вагового навантаження ( більше 100 кг на спальне місце ).