ОПЛАТА
Оплатити товар можна в розмірі 100% або 50%:
- на карту Приват Банку
- на р/с ФОП - ПриватБанк
- на р/с ТОВ "Інгварт" (платник ПДВ) - тільки для підприємств
- на р/с ТОВ "Арталь" (не є платником ПДВ) - тільки для підприємств
- готівкою - в нашому шоурумі в м.Миколаєві 
- готівкою при отриманні товару на Пошті (залишок суми за товар за мінусом передоплати)
Реквізити для оплати Ви отримаєте від менеджера після оформлення замовлення.
 
ДОСТАВКА
Доставка товару здійснюється кур'єрською службою "Нова Пошта", доставку оплачує одержувач.
У зв'язку з новими правилами Нової Пошти і з метою зберегти вантаж у цілості, меблі відправляється тільки в латах - цю послугу здійснює пошта і послуга впливає на кінцеву вартість доставки, але без обрешітки відправити меблі ми не зможемо, і до того ж, товар без обрешітки має високі шанси пошкодитися. Будемо вдячні за Ваше розуміння.
Доставка Новою Поштою можлива:
- на відділення (якщо в замовленні є меблі, вибирайте тільки вантажне відділення понад 60 кг)
- на адресу без підйому на поверх
- на адресу з підйомом на поверх (будьте уважні - якщо Ви не замовили послугу підйому на поверх заздалегідь, кур'єр не буде нести коробку далі першого поверху)
 
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Безкоштовно Ви можете забрати готове замовлення в м.Миколаєві (Миколаївськоїобл.) - за запитом.
 
ДОСТАВКА ЗА КОРДОН
 Ми можемо здійснити доставку та продаж приватним особам за кордон перевізниками, які доступні на території України. Якщо Ви придбали товар тм IngVart на території України і самостійно перевезли його в іншу країну, ми (виробник) не здійснюємо гарантійне обслуговування такого товару поки він не знаходитьмя в межах України і не зобов'язуємося оплачувати доставку цього товару з-за кордону в Україну для його обміну/повернення/ремонту, навіть якщо товар має виробничий брак, недокомплектацію чи неправильні характеристики (колір, розмір, декор та інше). Якщо Ви бажаєте скористатися своїм правом, передбаченим Конституцією України та повернути/обміняти/полагодити товар або його окремі частини, Вам слід самостійно і за свій рахунок доставити цей товар до України, а потім повідомити нам про свій намір.
 Виходячи з вищенаписаного, Ви можете вирішити здійснити покупку нашого товару у своїй країні, якщо наш товар там продається, або, можливо, Ви примете рішення піти на свідомий ризик і купити наш товар за значно нижчою вартістю в Україні, знаючи, що у випадку обміну/повернення всі послуги з доставки за межами України лягають на Вас. Ми завжди допомагаємо нашим клієнтам у складних ситуаціях наскільки це можливо з нашого боку, але ми не готові брати на себе зобов'язання щодо оплати доставки перед приватними покупцями за межами нашої країни, ідентичні зобов'язанням перед покупцями в Україні. Купуючи наш товар напряму з виробництва з України ви отримуєте найкращу вартість, у яку ми не включали ризики міжнародного гарантійного обслуговування, тому ми хочемо бути з Вами чесними відразу до початку покупки.